BalanceOil Vegan

Zinzino BalanceOil Vegan je synergická směs oleje z mořských mikrořas, hadincového oleje, dříve sklizeného extra panenského olivového oleje a vitaminu D3 rostlinného původu. Bezpečně upravuje a udržuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA (veganský olej obsahuje mnohem více DHA - je tedy výborný pro mozek!) a správný poměr Omega 6 a omega 3 mastných kyselin v těle. Olej z mořských řas druhu Schizochytrium obsahuje Omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA). Hadincový olej obsahuje mastné kyseliny Omega-3 (SDA a ALA), Omega-6 (GLA) a Omega-9 (OA).

Dříve sklizený extra panenský olivový olej obsahuje mastné kyseliny Omega-9 (OA) a má vysoký obsah polyfenolů. BalanceOil podporuje normální funkci mozku, normální funkci srdce a normální funkci imunitního systému.

JAK PRACUJE BALANCEOIL  VEGAN V NAŠEM TĚLE:  

- Normální funkce mozku 
- Prospívá činnosti srdce
- Prospívá imunitnímu systému
- Bezpečně a efektivně zvyšuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA v těle
- Napomáhá vyvážení optimálního poměru Omega-6/Omega-3 mastných kyselin
- Zvyšuje hladiny polyfenolů, a chrání tak krevní lipidy před oxidativním stresem
- Přispívá k normální funkci zraku7, normální hladině triglyceridů, v krvi, k normálnímu
  krevnímu tlaku, normální hladině kalcia v krvi prospívá kostem, napomáhá zdravé
  funkci svalů, zdravým zubům a zdravému dělení buněk.

FUNKCE MOZKU 
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro normální činnost mozku. DHA přispívá k normálnímu vývinu mozku plodu a kojenců1. Omega-3 mastné kyseliny s dlouhým řetězcem jsou důležité nejen pro nás, ale i pro příští generace.

FUNKCE SRDCE
Mastné kyseliny EPA a DHA mají schválená zdravotní tvrzení pro zdraví srdce; přispívají k jeho normální činnosti.

IMUNITNÍ SYSTÉM
BalanceOil obsahuje vitamín D3, který má zásadní vliv na imunitní systém a přispívá k jeho normální funkci.

DŮKAZ ROVNOVÁHY ZA 120 DNÍ
Naše certifikované laboratoře analyzovaly více než 270 000 krevních testů (leden 2019),
a vytvořily tak největší databázi na světě. Průměrný poměr mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 u lidí, kteří neužívají doplněk Omega-3, je 12:1 v severní Evropě, 15:1 v celé Evropě a 25: 1 v USA. Po užívání přípravku BalanceOil po dobu 120 dnů je průměrný poměr nižší než 5:1 a v mnoha případech dokonce nižší než 3:1.

ZDRAVÉ VEGANSTVÍ
KRÁTKÁ VERZE: mohou vegetariáni a vegani získat Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA ze stravy, která neobsahuje ryby? Poskytne jim rostlinná strava, jako např. lněná semínka, dostatek mastných kyselin Omega 3 s dlouhým řetězcem? Ano i ne.
Naše tělo dokáže měnit Omega-3 mastných kyselin z rostlinných zdrojů na EPA a DHA, ale pouze ve velmi malé míře. U žen je to méně než 5 % a u mužů dokonce méně než 2 %. Většina veganů proto nemůže získat optimální poměr mastných kyselin Omega-6/Omega-3. Nyní však existuje snadné řešení: získávat mastné kyseliny Omega-3 ze stejného zdroje jako ryby - z mořské řasy žijící v chladných vodách. Tyto řasy poskytují čisté mastné kyseliny Omega-3 s dlouhým řetězcem - stejné stejné jako ryby, ale výhradně veganské.
Tento olej z řas je hlavní složkou přípravku
Zinzino BalanceOil Vegan a nabízí všechny výhody našich přípravků BalanceOil vyrobených z rybího oleje. Bezpečně upravuje a udržuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA a správný poměr mastných kyselin Omega-6:3 v těle.

DLOUHÁ VERZE: nyní mohou dosáhnout správné rovnováhy všichni! Veganská strava je často bohatší na některé živiny, jako např. Vlákniny, vitamín c a fytochemikálie. Často jí však chybí některé základní živiny včetně vitaminu D a Omega-3 mastných kyselin. Znamená to, že pro vegany a vegetariány je obtížné dosáhnout normální poměru mastných kyselin Omega-6 a Omega-3 a stejně těžké je zajistit konzumaci dostatečného množství EPA a DHA schváleného Úřadem efsa a využít jejich zdravotního přínosu. Populační studie ukazují, že vegani mají nižší koncentraci Omega-3 mastných kyselin v krvi než lidé, kteří konzumují i živočišné potraviny. Vegani mohou tyto nezbytně důležité Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA získat z obohacených potravin nebo pečlivým výběrem potravin, které tyto živiny obsahují, Avšak to není snadné. Obohacováním stravy o kyselinu alfa-linolenovou (ALA) lze jen v omezeném množství zvýšit koncentraci DHA v krvi, protože ačkoliv tělo dokáže měnit ALA na mastné kyseliny EPA a DHA, není tato proměna příliš efektivní. Ženy takto Dokáží proměnit přibližně 5 % a muži dokonce méně než 2 %, takže problém zůstává. Nyní však existuje snadné řešení pro všechny vegany, vegetariány a každého, kdo hledá alternativu k rybímu oleji. Ryby získávají omega-3 mastné kyseliny z mořské řasy žijící v chladných vodách. Tyto řasy poskytují čisté mastné kyseliny omega-3 s dlouhým řetězcem, které Lze extrahovat a které mohou lidi konzumovat.
Zinzino BalanceOil Vegan obsahuje tento mořský řasový olej s omega-3 Mastnými kyselinami (EPA a DHA), slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové (HOSO) a hadincový olej bohatý na mastné kyseliny omega-3 (SDA a ALA), omega-6 (GLA) a omega- 9 (OA). Obsahuje také dříve sklizený extra panenský olivový olej bohatý na mastné kyseliny omega-9 (OA) s vysokým podílem polyfenolů. Má také velké množství tolik důležitého vitamínu D ze 100% veganského zdroje. Díky tomu má tento veganský olej veškeré výhody běžného BalanceOil vyrobeného z rybího tuku. Testy prokázaly, že Zinzino BalanceOil Vegan bezpečně upravuje a udržuje hladinu mastných kyselin EPA a DHA a správný poměr mastných kyselin omega-6:3 v těle. Konečně mohou dosáhnout správné rovnováhy všichni!

DŮLEŽITÉ SLOŽKY

ŘASOVÝ OLEJ: olej získaný z mořských řas druhu Schizochytrium je bohatý na Omega-3 mastné kyseliny EPA (kyselina dokosahexaenová). Tento vegetariánský ekvivalent k tradičním rybím olejům je první čistě rostlinný alternativní zdroj mastných kyselin EPA a DHA.
Vyrábí se přísně kontrolovaném prostředí pod dohledem úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) a jedná se o vysoce koncentrovaný a konzistentní produkt.
Kromě oleje z řas výrobek obsahuje také malé množství slunečnicového oleje s vysokým obsahem kyseliny olejové,
 rozmarýnový extrakt pro ochucení, askorbyl palmitát (získaný z kukuřice bez GMO) a tokoferoly (extrahované z rostlinných olejů neobsahujících GMO), které zajišťují stabilitu.

HADINCOVÝ OLEJ: za studena lisovaný olej ze semen Echium plantagineum  je dále ošetřen nízkoteplotním čisticím procesem, kde je rafinován, bělen, deodorizován a chlazen, čímž se získá nažloutlý vzhled a neutrální vůně. GMO free, je bohatý na omega-3 mastné kyseliny omega-3 SDA a ALA, mastná kyseliny omega-6 GLA a omega-9 mastné kyseliny OA. Vynikající volba pro vegetariány a vegany, hadincový olej ze semen obsahuje ideální profil mastných kyselin. Obsahuje dvakrát víc omega-3 než omega-6 a omega-9, a proto může pomoci pro vyvážení poměru omega-6 k omega-3. To je v kontrastu s většinou rostlinných olejů, které obsahují nadměrné množství omega-6. Hadincový olej ze semen obsahuje vzácnou formu mastné kyseliny omega-3 SDA, která se přeměňuje pětkrát lépe na EPA v těle než typická rostliná omega-3.

OLIVOVÝ OLEJ: BalanceOil obsahuje speciální dříve sklizený, za studena lisovaný extra panenský olivový olej ze španělských oliv odrůdy Picual bez genetických modifikací. Tento olej je bohatý na omega-9 mastné kyseliny (OA) a je vybrán zejména pro velmi vysoký obsah polyfenolů (více 350 mg/kg). Polyfenoly jsou silné antioxidanty s mnoha blahodárnými účinky. Chrání BalanceOil nejen v láhvi, ale především ve vašem těle.

VITAMIN D3: náš exkluzivní veganský vitamin D3 (cholekalciferol) pochází ze speciálního rostlinného zdroje, z ekologicky pěstovaného lišejníku. Ten dokáže akumulovat velké množství užitečných živin, včetně vitaminu D3. K extrahovanému vitamínu D3 se přidává kokosový olej. Vitamín D3 má certifikovaný veganský původ a je samozřejmě bez GMO.

DOPORUČENÉ POUŽITÍ: 0,15 ml přípravku balanceoil na 1 kg tělesné hmotnosti. Dávkování přizpůsobte tělesné hmotnosti.
Dospělí s hmotností 50 kg: 7,5 ml denně. Dospělí s hmotností 80 kg: 12 ml denně. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

SKLADOVÁNÍ:  neotevřené láhve skladujte na tmavém suchém místě při pokojové teplotě nebo v lednici. Otevřené láhve skladujte v lednici a spotřebujte do 45 dnů. Při teplotě nižší než 4 °c se olej může v důsledku tuhnutí olivového oleje zakalit. Při pokojové teplotě zákal zmizí. Uchovávejte mimo dosah dětí.

UPOZORNĚNÍ: potravinové doplňky by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Pokud užíváte léky na ředění krve, před použitím BalanceOil se poraďte s lékařem.

Hadinec jitrocelovitý
Hadinec jitrocelovitý

Hadinec jitrocelovitý
Echium plantagineum

Nutriční hodnota                                                            5 ml                                    8 ml

Olej z řas                                                                    2 115 mg                         3 384 mg

Omega-3 mastné kyseliny                                       1 604 mg                         2 566 mg

z čehož: C20:5 (EPA)                                                  438 mg                             700 mg

z čehož: C22:6 (DHA)                                                   721 mg                           1 154 mg

Kyselina olejová (Omega-9)                                       1 373 mg                         2 197 mg

Vitamin D3

(250 % DDD)                                                                12.5 μg

(400 % DDD)                                                                                                              20 μg

*) % doporučené denní dávky (RDA) podle směrnice 90/496/