BĚŽNÁ STRAVA NESTAČÍ...

CO JE NUTNÉ DOPLNIT
a jak to zkontrolovat?

Z předchozích textů už víme na co přišli vědci. A teď si řekneme, jak to udělat, abychom to dotáhli do dobrého zdraví a kondice doopravdy.

Naše tělo potřebuje všechny živiny v přírodní formě. Žádné syntetické vitamíny!
Nebo minerální látky v nevhodné formě, které se nedokážou dobře vstřebat!

Abychom mohli cokoliv vstřebat - je nutné MÍT PRUŽNOU BUNĚČNOU MEMBRÁNU.

Tím se musí začít

Protože co nám bude platné, když budeme papat všechno BIO, hodně ovoce a zeleniny, kvalitní maso anebo kupovat přírodní vitamíny a jiné preparáty - KDYŽ NEBUDOU NAŠE BUŇKY TOTO VŠE PŘIJÍMAT?

Např. takový INZULÍN - hormon se nedostane do buňky, pokud ho buňka neumí přijmout.
A to je příčina cukrovky 2. typu. A je řešitelná.

Nebo obyčejný kyslík. Chodíme sportovat, cvičíme - ale buňky ho přijmou méně, než by mohly...

A další vitamíny - jako céčko, béčka...

TAKŽE ABYCHOM SI UŠETŘILI PENÍZE, NÁMAHU A HLAVNĚ ZDRAVÍ - MUSÍME PODPOŘIT NAŠE TĚLO KVALITNÍM OLEJEM S OMEGA 3 POLYNENASYCENÝMI KYSELINAMI A POLYFENOLY.

----------------------------------------------------------

Když toto uděláme - můžeme jít dál... A doplňovat vitamíny, minerály, stopové prvky, beta-glukany a sportovat a cvičit. V takovém případě se tělo ZAČNE ZBAVOVAT CHRONICKÉHO ZÁNĚTU A VŠECH PRŮVODNÍCH NEGATIVNÍCH JEVŮ, KTEROU JSOU S TÍM SPOJENÉ.

TĚLO SE TAKÉ ZAČNE LÉPE DETOXIKOVAT.

JE OPRAVDU NEZBYTNÉ POCHOPIT SPRÁVNĚ FUNKCI BUNĚK A VLIV PROPUSTNOSTI BUNĚČNÉ MEMBRÁNY NA NAŠE ZDRAVÍ


JAK ZKONTROLOVAT, ŽE TO OPRAVDU FUNGUJE?

Vědci přišli s nápadem, aby si běžný člověk - spotřebitel, mohl sám otestovat, jaký poměr nenasycených mastných kyselin omega 6 a 3 v těle má. A nejen to - může zjistit celou řadu věcí z tzv. DOMÁCÍHO SUCHÉHO KREVNÍHO TESTU (jehož název zde nemůžu opět uvádět, ale skutečně existuje a mám ho k dispozici).

Firma, která vyrábí všechny tyto produkty dodává i tyto testy, které potom člověk pošle do specializované nezávislé a certifikované laboratoře v Norsku (snad neporuším nějaké směrnice, když neuvedu zde na webu její jméno...?).

Každý test je opatřen speciálním kódem, takže nelze podvádět spotřebitele.

Každý člověk, který má o kontrolu zájem, si udělá test před užíváním produktů zde zmíněných, ale nejmenovaných a potom následně po 4 až 6ti měsících si udělá kontrolní test.

Ale co je nejdůležitější (než nějaká čísla) - je to, že člověk se sám cítí mnohem lépe a ustupují mu potíže. To má každý člověk jiné. Pokud člověk má nějaké potíže, obvykle po 4 měsících nastupuje úleva a nejdéle po 8 měsících. Tohle opravdu stojí za to!

Pro příklad uvádím mého otce 73 let (astma, CHOPN, artróza, neuropatie).
Po 6ti měsících ustoupilo brnění v končetinách, je to patrné. Uvidíme, jak se bude stav vyvíjet dále - zatím je to nadějné.