Pasivní příjem – co to je?

Co je to pasivní příjem?

Pasivní příjem je pro mnohé lidi vysněným způsobem výdělku. Vidina učinit několik kroků, práci na začátku a pak už sklízet ovoce je opravdu lákavá, ale jak moc pasivní takový příjem bude? A je to vůbec možné? 
V našem případě se jedná NA ZAČÁTKU spíše o
opakovaný "polopasivní příjem", kdy zpočátku pracujete více a postupem času se Vám generují Vaše základní vstupní investice, kterými jsou: Váš čas, Vaše energie, Vaše nápady. Duplikujeme příjmy a můžete si dovolit to, co jste na začátku nebo před tím nemohli. A v pozici zaměstnance nebudete moci nikdy.
Ale i zde lze vybudovat skutečný PASIVNÍ PŘÍJEM. Nikdo ale netvrdí, že to jde lusknutím prstů.


Jak získat rostoucí opakovaný příjem?

Pro získání takového příjmu budete muset vždy něco udělat. Ve zkratce však lze říct následující.

Zapojit se do PERSPEKTIVNÍHO PROGRAMU, který má smysl, je nový, je obecně podporován, lidi o něj mají opravdu zájem, JE JEDINEČNÝ. Výrobky jsou pro lidi velmi důležité a NEOBEJDOU SE BEZ NICH (aniž by ztráceli vitalitu a zdraví). Tudíž je budou chtít opakovaně, pořád (jako vodu, jako vzduch - protože je to nenahraditelná potravina, na které závisí naše zdraví).

Učit se, jak to dělat od ostatních. Duplikovat. Pomáhat dalším lidem, které zapojíte do byznysu také, protože oni Vám budou generovat Vaše příjmy.