JAK SE CHRÁNIT?

CORONAVIRUS - JAK SE CHRÁNIT?

Balance concept od Zinzino
Česká republika a Slovensko

Často se ptáte, jak jednotlivé výrobky Zinzino mohu pomoci v boji s koronavirem (COVID-19). Níže máte odpovědi. VYUŽIJTE ANTIVIRUS PROTOCOL.

1. Balance Oil - Víte, že případy úmrtí na COVID-19 odhalily, že v plicích proběhla tzv. cytokinová bouře, kterou organizmus nezvládl? Omega-3 (EPA+DHA) mastné kyseliny, vysoký omega 3 index, dobrý poměr mezi kyselinou arachidonovou a eicosapentaenovou (EPA) vám možná může pomoci připravit tělo proti fatální reakci organizmu po infekci koronavirem.

Právě přehnaná autoimunitní reakce může být jednou z příčin úmrtí při nemoci COVID-19. "Závažnost nemoci zřejmě souvisí s cytokinovou bouří," řekl lékařskému časopisu Lancet Jimmy Whitworth z Londýnské školy hygieny a tropické medicíny (LSHTM). Při takzvané cytokinové bouři dochází k závažné imunitní reakci, při níž tělo produkuje imunitní buňky a proteiny, které mohou zničit jiné orgány.

POZOR - OMEGA3, kde se používá vitamín E nebo tokoferoly jako antioxidanty není účinná. Je potřeba mít OMEGA3 s polyfenoly. Jinak to nefunguje.

Detailní informace v článku zde: https://zinzinogroup.com/prohlaseni-statniho-zdravotniho-u.../

Objednat můžete za nejlepší cenu zde: KDE KOUPIT?

2. Betaglukany, tzn. Protect - Betaglukan sice není přímý lék, ale výrazně může zvýšit šanci na to, že se nám virová infekce vyhne nebo bude mít alespoň mnohem mírnější průběh. Betaglukany udržují buňky v pohotovosti, a ty tak mohou rychle reagovat na napadení a zabraňovat duplikaci viru v těle. Betaglukany byly ještě v padesátých letech přirozenou součástí stravy, nejde o cizorodou látku. Doporučení napříč zdroji klasické i alternativní medicíny se shodují, že 250 - 500 mg betaglukanu z pekařského droždí podpoří imunitní systém při boji z RNA viry. Pro rychlé nastartování se ale doporučuje až 1000 mg na den.

Využijte Protect, který je složený z betaglukanů z kvasnicového kvásku tj. jednoho z těch nejvíce účinných a je k němu navíc přidám přírodní vitamín D3, který maximalizuje účinek na podporu imunity. Jedna tobolka obsahuje 200 mg, stačí tak 5 tobolek denně pro komplexní ochranu. Toto dávkování využijte jen v průběhu hrozby infekce nebo viru. Následně pak stačí denní dávka v rozmezí 250 - 500 mg tj. 2 - 3 tablety. Protect obsahuje betaglukany wellmune, což je unikátní a vědecky ověřená účinnost, kterou na trhu v zásadě nikdo další nemá.

Objednat můžete za nejlepší cenu zde: KDE KOUPIT?

3. Zinobiotic, střevo je z pohledu imunity druhý nejdůležitější orgán v těle a zinobiotic - obsahuje pět druhů vláknin vytváří správný střevní mikrobiom ve střevě (jedná se o prebiotikum). Imunitní systém a střevní mikrobiom jsou úzce provázané.

Objednat můžete za nejlepší cenu zde: KDE KOUPIT?

4. Xtend - unikátní směs vitamínů a minerálů včetně zinku a selenu, které působí proti virům. Najdete tam ale i řadu antioxidantů a fitonutrientů. Denní doporučená dávka jsou 4 tablety Xtendu které mimo jiné obsahují i 200 mg výše zmíněného betaglukanu wellmune. Ideální je tedy v kombinaci s Protectem.

Objednat můžete za nejlepší cenu zde: KDE KOUPIT?

Detailní článek s vysvětlením všech více uvedených informací, včetně odkazů na studie najdete zde: https://zinzinogroup.com/koronavirus-efektivni-obrana-k-za.../

V případě dotazů se na mne neváhejte obrátit.