Koupit můžete běžně na e-shopu.        Ale chcete slevu až 60 % ???        Zapojte se do programu na 8 měsíců.

KDE KOUPIT?

Společnost, kterou zde nemohu jmenovat, běžně provozuje svůj e-shop na svém webu.
Nakupuje se zde za eura.
Má to ale jeden velký háček......

Produkty na e-shopu jsou prostě dražší - a to protože:

- účinnost produktů vědci dlouho zkoumali a zjistili, že je nutné je užívat nepřetržitě nejméně      4 - 8 měsíců, aby nastal kýžený efekt a člověk na vlastní kůži zažil pozitivní změny!

- tím, že si člověk zakoupí jednu láhev, spotřebuji ji - tím žádných velkých změn nedocílí
   - a tudíž může získat pocit, že to nefunguje dostatečně... ALE UPŘÍMNĚ A LOGICKY: pokud      si někdo 30 let huntuje zdraví špatným životním stylem - může očekávat za měsíc zázraky???

- celkem logicky společnost cílí na to, aby spotřebitel výrobky vyzkoušel a zažil opravdovou      změnu, která přichází při pravidelné každodenní konzumaci cca za 4 až 8 měsíců - tedy aby    VYDRŽEL A NEVZDAL TO.  A teprve po uplynutí této doby by si měl uživatel udělat moudrý    úsudek, zda se mu vyplatí TRVALE výrobky používat.
  A za to získává MNOŽSTEVNÍ A ZÁKAZNICKOU SLEVU.

Takže pokud chcete výrobky vyzkoušet - jednoznačně je lepší zařadit se do ZÁKAZNICKÉHO PROGRAMU NA 8 MĚSÍCŮ a teprve potom si vyhodnotit, zda to smysl má nebo ne.


JAK ZÍSKAT ZÁKAZNICKOU SLEVU AŽ 60 %  A JAKÝM ZPŮSOBEM SE ZAREGISTROVAT DO PROGRAMU?

Je to úplně jednoduché - kontaktujte mne, jako poradce - viz KONTAKTY.
Já Vás můžu zaregistrovat do tohoto programu, vše Vám vysvětlím a Vy tím získáte nárok na slevu na VŠECHNY UVEDENÉ PRODUKTY. Ne jen na jeden konkrétní produkt.

Produkty Vám bude každý druhý měsíc vozit zásilková společnost GLS na adresu, kterou si sami určíte - např. do zaměstnání, kde Vás lépe zastihnou, nebo může GLS nechat zásilku v nejbližší ZÁSILKOVNĚ a Vy si ji tam vyzvednete. Informace dostanete do e-mailu a na telefon.

Vaše registrace na e-shopu firmy (kterou nemohu zde jmenovat) Vás opravňuje si objednávat další produkty se slevou, měnit příchutě oleje a dokonce můžete zaregistrovat sami další své známé a ZÍSKAT SVŮJ PRODUKT ZDARMA - JAKO PODĚKOVÁNÍ OD FIRMY, ŽE JSTE JÍ UDĚLALI REKLAMU, KTERÁ PŘIVEDLA DALŠÍ ZÁKAZNÍKY, KTEŘÍ SI MOHOU VYZKOUŠET, ŽE TO FUNGUJE.

ANO - I TO JE MOŽNÉ!

FIRMA SVÉ ZÁKAZNÍKY ODMĚŇUJE ZA TO, ŽE JÍ POMÁHÁ ZÍSKAT DALŠÍ ZÁKAZNÍKY NA ZÁKLADĚ VLASTNÍ DOBRÉ ZKUŠENOSTI. A VELKÝ ZÁJEM PO CELÉM SVĚTĚ HOVOŘÍ ZA VŠE.