ADHD = nedostatek DHA

PROGRAM PRO ŠKOLKY

Vážené paní ředitelky a ředitelé školek a také paní učitelky a učitelé.

Vy, kteří se staráte o naši nejmladší generaci, společně s rodiči jste si vědomi a každý den přítomni u toho, jak děti často marodí - jak si vzájemně předávají bacily a jak jejich imunita je někdy velmi slabá, zejména v prvních dnech, kdy do školky nastoupí.

Dalším významným problémem školkového věku je hyperaktivita dětí, různé ADHD, nezralost centrálního nervového systému.
A zde je velká souvislost s nedostatkem DHA (jedna ze složek omegy 3) v době prenatální,
v době kojení a i potom - je důležité dětem dopřát kvalitní zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin. Viz článek:

https://www.fitbee.cz/blog/proc-se-rodi-hyperaktivni-deti-chybi-nam-dha/

Není to příjemné pro nikoho z vás, ani pro vás - vychovatele, ani pro děti, ani pro rodiče.

Ale je ve vaší moci to nyní změnit - zlepšit.

Pokud vychovatelé a učitelé sami pochopí, že kvalitní strava, kterou v tomto případě představuje BalanceOil plný omegy 3, polyfenolů a také vitamínu D3 - MŮŽE VELICE VÝZNAMNĚ OVLIVNIT NEJENOM IMUNITU NAŠICH NEJMENŠÍCH, ale také VÝVOJ MOZKU A CENTRÁLNÍ NERVOVÉ SOUSTAVY.

Jistě se denně setkáváte s hyperaktivními dětmi, s dětmi, kteří mají ADHD, poruchu autistického spektra... A sami víte, jak je to náročné se s tím potýkat...

A přitom stačí tak málo - EDUKOVAT - učit lidi, rodiče, že kvalitním potravinovým doplňkem se toto může podstatně změnit. Svědčí o tom i PŘÍBĚH MALÉHO VÍTKA malého chlapce, který byl prvním dítětem v ČR, které na sobě pocítilo blahodárný vliv BalnaceOil a Vivy - výrobků společnosti ZINZINO a díky tomu mohl letos v září nastoupit do normální školy. Jeho příběh si přečtěte nebo si pusťte video, (VIDEA) kde se o něm mluví.

Rodiče mají možnost dozvědět se VELMI DŮLEŽITÉ INFORMACE vaším prostřednictvím - ve školce. Ale je důležité, aby některý ze zástupců školky (může to být ředitel/ka, učitel/ka) byl/a detailně seznámen/a s tímto skandinávským projektem.

Pokud školka projeví zájem - ochotně přijedu a se vším vás seznámím a můžeme uspořádat malou přednášku pro rodiče s následnou besedou.

Rodiče, kteří budou informováni, můžou pro zdraví svých dětí udělat velmi mnoho a vám - vychovatelům usnadnit práci.

A také ředitelky a učitelky potřebují být zdravé, výkonné a mít pevné nervy...:-)