JAK Z TOHO VEN?

EXISTUJE ŘEŠENÍ, jak se vyhnout chronickým nemocem a zbavit se jich

Tento web nemá za úkol řešit Vaši každodenní stravu a dávat pokyny co jíst a co ne.
To je plně ve Vaší kompetenci.

DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ je ale v tom, že v současné době není běžný člověk schopen ze současných stravovacích možností, BÝT ÚPLNĚ ZDRÁV, aniž by ho to stálo nadměrné úsilí, nadměrný čas strávený sháněním nezávadných potravin, vařením, skladováním (celkovou logistikou), hledáním stále nových informací a zdrojů.. A také peněz!

Ne každý člověk je zrovna miliardář, aby si toto mohl dovolit. A buďme k sobě upřímní - pokud nevlastníme pohádkové bohatství, musíme pravděpodobně chodit do práce a většinu času věnujeme vydělávání peněz, které by ani nestačily na to, abychom všechny ty zdravé potraviny zaplatili.

A také si musíme uvědomit, že není všechno BIO, co se tak tváří...

JAK Z TOHO VEN?

Bohužel není jiné volby, než některé prvky v naší stravě DOPLŇOVAT - "SUPLEMENTOVAT" ve formě POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ.

Mnoho lidí namítne, že toho máme metráky na každém rohu, v každé lékárně, přírodní apatyce nebo na internetu. ANO - TO JE PRAVDA!

A jistě každý už někdy zkusil nějaký preparát a možná i trochu zafungoval.

Ale jak se zdá - není to s tím fungováním tak "horké", protože kdyby bylo - NEMĚLI BYCHOM TY CIVILIZAČNÍ CHRONICKÉ NEMOCI, že?

JAK JE TO TEDY MOŽNÉ?

Jak jsem již uvedla v příčinách chronických nemocí - VĚDCI NA TO PŘIŠLI!
Zjistili důležitou věc - že pokud nám naše buněčné membrány poněkud zatuhnou vlivem špatné stravy, stresu a dalších negativních vlivů - a HLAVNĚ ŠPATNÝM POMĚREM polynenasycených mastných kyselin omega 6 a omega 3 - DO NAŠICH BUNĚK NEBUDOU UŽ TAK DOBŘE PROUDIT VŠECHNY ŽIVINY A ZPĚTNĚ Z BUNĚK SE NEBUDOU DOSTÁVAT ŠKODLIVINY! 

TEĎ UŽ BY TO MĚLO BÝT CELKEM JASNÉ. A LOGICKÉ.
ŽE KDYŽ BUDEME MÍT PODVYŽIVENÉ BUŇKY - NEBUDEME JAKO CELÝ ČLOVĚK PROSPEROVAT! 

Pravděpodobně budeme unavení, budou nás bolet klouby, hlava, budeme mít horší paměť, budou nás trápit chronické záněty, hůř se nám bude dýchat, trávit, srdce  a cévy budou chřadnout, zanášet se plaky, atd...

ALE PŘITOM BY STAČILO VYROVNAT TEN POMĚR MEZI OMEGOU 6 A OMEGOU 3!
Zdá se to být tak snadné...

MÁME PLNÉ LÉKÁRNY A INTERNET DOPLŇKŮ S OMEGOU 3...
A PŘESTO TO NEFUNGUJE!

Důvodem je ZTRÁTA NEZBYTNÝCH POLYFENOLŮ při výrobě rybích olejů. Tyto polyfenoly chrání omegy 3 před oxidací - jsou to silné antioxidanty. Pokud je z oleje odstraníme a nahradíme např. syntetickým vitamínem E (což se běžně dělá) - tak to prostě nefunguje dobře a my jsme vyhodili své peníze de facto do kanálu!

SOUČASNÉ POTRAVINOVÉ DOPLŇKY S OMEGOU 3 NEFUNGUJÍ, POKUD NEJSOU DOPLNĚNY KVALITNÍMI POLYFENOLY!

JENŽE MY POTŘEBUJEME DOPLŇOVAT OMEGU 3 ÚPLNĚ KAŽDÝ DEN!
JE TAK NEZBYTNÁ, JAKO VITAMÍN C. BEZ NÍ NAŠE BUNĚČNÉ MEMBRÁNY ZTRÁCEJÍ PRUŽNOST A MY UPADÁME DO PROCESU ZÁNĚTU.

JEDINEČNÝ VÝROBEK BALANCEOIL obohacený o kvalitní polyfenoly toto vyřeší. Nebo jakýkoliv podobný kvalitní výrobek - PROTO SI VŽDY ZKONTROLUJTE, CO KUPUJETE!

BALANCEOIL VYRÁBÍ FIRMA ZINZINO ZE ŠVÉDSKA.

Tato firma nemá jen tento jediný výrobek - má jich několik, které také velice podpoří Vaše zdraví - např. na úrovni střev (ZINOBIOTIC), přírodními vitamíny, minerály, stopovými prvky a beta glukany (XTEND) a dalšími produkty.