Viva

Viva je přírodní doplněk stravy, který může několika způsoby zlepšit vaši náladu a všeobecnou pohodu. Přípravek Viva pomáhá zmírnit běžný stres a zvyšuje pozitivní náladu podporováním zdravé funkce nervové soustavy / mozku a normální psychologické a duševní funkce.

Přispívá také ke snížení únavy a vyčerpání. Několik klinických hodnocení nedávno prokázalo účinnost tohoto přípravku, která se pohybuje v rozsahu od nepatrného zlepšení po zásadní životní změny.

Přípravek Viva je kombinací affron®, standardizovaného a patentovaného extraktu z čistých šafránových blizen (Crocus sativus L) prvotřídní kvality ze Španělska, pěti vitaminů B, jódu a vitaminu C.


- Viva přispívá k úlevě od duševní únavy a vyčerpání a podporuje dobrý spánek.
- Viva pomáhá zmírnit běžný stres
- Podporuje dobrou náladu

MOZEK A NÁLADA

Chemické procesy v mozku jsou velmi složité, jejich optimální funkce závisí na mnoha nutričních látkách a jsou náchylné k metabolické nerovnováze. V takovém případě se může objevit mnoho příznaků. Neurony spolu navzájem komunikují pomocí řady chemických přenašečů nazývaných neurotransmitery a tato vzájemná komunikace - a růst a přežití samotných neuronů - je modulována místně působícími bílkovinami, jako je mozkový neurotrofní faktor (brainderived neurotrophic factor, BDNF). Změny příjmu a hladiny neurotransmiterů byly zjištěny za podmínek jako je stres a změna nálady, což vedlo k vývoji léků, které upravují hladiny neurotransmiteru.

Skutečnost, že účinky těchto léků nastupují pomalu a jsou relativně neúčinné, vede k jiným formám výzkumu a nedávno bylo zjištěno, že změny v BDNF a souvisejících faktorech mohou být stejně nebo více důležité. Bylo zjištěno, že bioaktivní látky šafránu posilují  eurotransmitery i BDNF.

VIVA - VÝTAŽEK ŠAFRÁNU KOMBINOVANÝ S VITAMINY PRO MAXIMÁLNÍ ÚČINEK
Viva je přírodní doplněk stravy kombinující affron®, výtažek z čistých vysoce kvalitních  šafránových blizen (Crocus sativus L) ze Španělska, pět vitaminů B, jód a vitamin C. Všechny složky přispívají ke všeobecné pohodě organismu a dohromady tvoří jemné, ale velmi účinné spojenectví, které může několika způsoby váš život zlepšit.

ŠAFRÁN
Šafrán je jedním z nejdražších koření na světě. Šafrán se pěstuje na mnoha místech světa, a protože sklizeň a zpracování se provádí ručně, musí být ve většině případů předem ošetřen před použitím teplem nebo zářením kvůli přítomnosti mikroorganismů, včetně patogenů jako E. coli. Tyto ošetřující postupy snižují mikrobiální kontaminaci, ale také snižují obsah bioaktivních složek a kvalitu výrobku. Španělský šafrán je jiný! Španělský šafrán se také sbírá ručně, ale díky metodám pěstování a sklizně nemá žádné problémy s mikroorganismy a nepotřebuje žádné ošetření radiací. To znamená, že všechny bioaktivní látky jsou v šafránu zachovány a extrahované množství je vyšší.

AFFRON® NOVÉ GENERACE EXTRAKT ŠAFRÁNU
Proces začíná výběrem nejkvalitnějších španělských šafránových blizen. affron® je extrahován pomocí vlastního patentovaného technologického postupu, který zlepšuje profil bioaktivních složek. affron® je standardizovaná bioaktivní sloučenina odpovídající přípravku Lepticrosalides® (Lopresti & Drummond, 2016) pomocí vysokoúčinné kapalinové  chromatografie (HPLC), což je proces, při kterém je každá bioaktivní látka identifikována a kvantifikována. affron® je geneticky 100% DNA certifikován jako Crocus sativus L.

KLINICKÁ HODNOCENÍ

Šest klinických hodnocení prokázalo účinnost a bezpečnost přípravku affron®, a to bez vedlejších účinků za předpokladu, že je dodrženo doporučené dávkování. Tyto výsledky jsou v souladu s větším souborem důkazů, který se skládá z již provedených klinických hodnocení šafránu a ze stovek dalších referencí ve vědecké literatuře.

OBSAH BALENÍ
Obsahuje 60 tablet, celková čistá hmotnost 18 g.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Dospělí a děti nad 12 let denně 2 tablety. Nepřekračujte denní dávku.

UPOZORNĚNÍ: Doplňky stravy by neměly sloužit jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Pokud se snažíte otěhotnět, jste těhotná, kojíte, berete léky nebo máte nějaké onemocnění, poraďte se před použitím tohoto přípravku s vaším lékařem.

SKLADOVÁNÍ:
Na suchém místě při pokojové teplotě. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Doba použitelnosti je 3 roky, pokud balení není otevřené.

Nutriční hodnoty a obsah                                             ve 2 tabletách                 % RV*

Biotin                                                                                            7,5 μg                     15

Folát                                                                                             30 μg                     15

Niacin                                                                                         2,4 mg                     15

Kyselina pantothenová                                                             0,9 mg                     15

Jód                                                                                           22,5 μg                      15

Vitamin C                                                                                    12 mg                      15

Vitamin B12                                                                              0,38 μg                     15

Extrakt šafránu (Crocus sativus L)*                                           28 mg                       -

* % referenční hodnoty, Směrnice Komise 96/8/ES


Složení: Objemová činidla (beta-cyklodextrin, mikrokrystalická celulóza), extrakt šafránu (Crocus sativus L)*, protispékavé látky (trifosforečnan vápenatý, hořečnaté soli mastných kyselin), vitamin C, kyselina listová, niacin, kyselina pantothenová, vitamin B12, jodid draselný, biotin. *affron® - patentovaný extrakt.