Kvalitní olej s omegou 3, polyfenoly a vitamínem D3

XXXXX - řešení Vašeho zdraví...

FAKTA:

- výrobky společnosti (????? - nemohu jmenovat) jsou vyrobeny na základě dlouholetých výzkumů v oblasti lidské výživy a jejího vlivu na zdraví člověka (podíleli se na nich vědci Prof. Dr. Paul Clayton, PhD. a Ola Eide).

- výrobky společnosti (????? - nemohu jmenovat) nemají žádné vedlejší škodlivé účinky, není v nich obsažena žádná "špatná chemie", je to čistá příroda. V případě vitamínových preparátů jde o přírodní vitamíny, minerály a stopové prvky s vysokou vstřebatelností.
POZOR by si měli dát jenom lidé, kteří užívají léky na ředění krve, protože výrobky (????? - nemohu jmenovat) obsahují přírodní látky, které mají také tento účinek a je třeba dávkování konzultovat s lékařem a správně ho nastavit.

- výrobky byly řádně testovány a jsou schváleny všemi institucemi, které je musí schválit, aby se mohly prodávat lidem

- v souladu s legislativou EU se NESMÍ uvádět, že výrobky jsou pro člověka nezbytné a že člověka dokáží vyléčit. Tento status mají především chemické léky.

- pro člověka jsou nezbytné omegy 3 nenasycené mastné kyseliny, polyfenoly a vitamín D3 - toto tvrzení je pravdivé. Ale zároveň nelze tvrdit, že výrobek obsahující tyto tři nezbytné věci (jako např. olej, který nemohu jmenovat) je ten jediný správný

- výrobky (????? - nemohu jmenovat) jsou cenově dostupné téměř pro kohokoliv (jsem si vědoma, že existují i lidé na hranici chudoby, proto píšu slovo téměř)

- výrobky lze zakoupit běžně na e-shopu společnosti, ale jednotlivě zakoupené výrobky jsou  dražší než výrobky zakoupené v osmiměsíčním programu přes poradce.
Příklad: 300 ml láhev oleje, který nesmím jmenovat, stojí na běžném e-shopu 47 Euro, u mne je možné se zaregistrovat jako spotřebitel a takový člověk automaticky dostává od společnosti (????? - nemohu jmenovat)  velkou slevu, v tomto případě vyjde tatáž láhev oleje na 29 Euro. Informujte se u mne, jak to lze zařídit.